Upominki na komunię

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka. Elegancka i uroczysta oprawa wydarzenia zostaje podkreślona przez rodzinne spotkania, będące okazją do wspólnego celebrowania tej istotnej chwili w życiu dziecka. Pierwsza Komunia jest również okazją do podarowania wyjątkowych prezentów, stanowiących symbol tego wydarzenia oraz będących wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.
Prezentujemy eleganckie i ciekawe prezenty na Pierwszą Komunię i inne uroczystości. Oferujemy wysokiej jakości artykuły jubilerskie z możliwością wygrawerowania imienia, daty narodzin, wagi czy wzrostu. Eleganckie i stylowe łyżeczki z wizerunkiem Matki Boskiej stanowią ciekawy upominek dla dziecka, przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Doskonałą propozycją są również wysokiej jakości narożniki na Biblię czy inną książkę.
Oferta Art Gold Studio złożona jest z produktów wysokiej jakości, co pozwala naszym klientom na wybranie artykułu z szeregu nowoczesnych i stylowych prezentów na Pierwszą Komunię Świętą.

Zobacz inne upominki:
2019 Goldstudio. Wszystkie prawa zastrzeżone.