Srebrny smoczek na chrzest

Srebrne smoczki są coraz popularniejszymi prezentami kupowanym z okazji Chrztu Świętego. Taki prezent jest nie tylko oryginalny, ale również bardzo elegancki. Zapakowany w szykowne opakowanie prezentuje się niebanalnie, niczym dziecięca biżuteria. W smoczek wbudowana jest maleńka szkatułka, która ma służyć jako miejsce do przechowywania pierwszego mlecznego ząbka dziecka. Dodatkowo na całej powierzchni smoczka są przygotowane miejsca specjalnie pod grawer. Napisy mogą być bardzo indywidualne, osobiste, bądź informacyjne, dotyczące daty i godziny urodzenia malucha, jego wagi, czy wzrostu.

srebrny smoczek szkatułka

Srebrne smoczki na prezent najczęściej wybierają rodzice chrzestni, jednak w ostatnim czasie decydują się na nie także dziadkowie i inni członkowie rodziny. To bardzo wyjątkowy upominek, który można ustawić w dziecięcym pokoiku w widocznym miejscu, aby było jego ozdobą. Do smoczka można dobrać równie piękne i eleganckie opakowanie. Pudełeczka mogą mieć formę szkatułki, specjalnego futerału niczym na biżuterię, klasycznego pudełeczka prezentowego, czy nawet opakowania przygotowanego na kształt smoczka.

srebrny smoczek szkatułka na ząbek

Srebrny smoczek to wyjątkowy prezent, który będzie dla dziecka pamiątką na całe życie oraz piękną ozdobą jego pokoju, ponieważ obok takiego upominku nikt nie przejdzie obojętnie. W ofercie znajduje się wiele wyjątkowych modeli, od klasycznych, prostych do bogato zdobionych z dodatkami w formie cyrkonii i kolorowych kamieni. Przy tak różnorodnej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś w swoim guście. Srebrne smoczki są teraz numerem jeden jeśli chodzi o prezenty wybierane z okazji Chrztu Świętego.

srebrny smoczek z kryształem

Zobacz inne upominki:
2019 Goldstudio. Wszystkie prawa zastrzeżone.