Srebrna łyżeczka na chrzest

W bogatej ofercie upominków kupowanych z okazji Chrztu Świętego znajduje się również srebrna łyżeczka. Jest ona jedną z najnowszych i najoryginalniejszych pozycji. Tradycja wyjątkowej srebrnej łyżeczki sięga aż okresu średniowiecza, kiedy to tylko członkowie bogatych rodzin mogli pozwolić sobie na takie drogie upominki. Obecnie, echo tej historii możemy usłyszeć w powiedzeniu „urodzić się ze srebrną łyżką w ustach” co oczywiście znaczy urodzić się w dobrze sytuowanej rodzinie.

srebrna łyżeczka z kryształami

Tradycja srebrnej łyżeczki wróciła i dziś każdy z może pozwolić sobie na taki prezent dla nowo ochrzczonego dziecka. Wybór jest bardzo duży, łyżeczki różnią się kształtem, wielkością i zdobnikami. Dodatkowo każda z nich ma powierzchnię przygotowaną do grawerowania dowolnych informacji. Jednymi z najpopularniejszych modeli są łyżeczko – grzechotki, gdzie na trzonku jest przymocowana część z elegancką, srebrną grzechotką. Wygląda to niezwykle pięknie i ozdobnie. Kolejnym popularnym modelem są łyżeczki z kolorowymi kryształkami, czy łyżeczki z wbudowanym ruchomym elementem. Na każdym modelu można wygrawerować wybrane kwestie, zwykle są to informacje dotyczące daty chrztu, imię dziecka, jego waga i wzrost.

srebrny łyżeczka z koniczynką ze złota

Każdy model jest umieszczany w specjalnym eleganckim opakowaniu wyściełanym materiałem. Całość prezentuje się wspaniale. Srebrna łyżeczka to z pewnością piękny i elegancki prezent nie tylko zarezerwowany dla rodziców chrzestnych, ale także dla dziadków, czy znajomych. Spośród szerokiej gamy prezentów na Chrzest Święty srebrna łyżeczka z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

srebrna łyżeczko-grzechotka

Zobacz inne upominki:
2019 Goldstudio. Wszystkie prawa zastrzeżone.